Nátěry fasád a střech mají především ochrannou úlohu nemovitostí. Pochopitelně je v dnešní době pokročilé stavební architektury nezbytné vkusné barevné sladění které jsme schopni navrhnout i zrealizovat. Při nátěrech fasád nabízíme i funkční termo izolační materiály.

Natěračské práce

Postup před realizací

  • Před každou realizací tak důležitých nátěrů jakými jsou nátěry fasád a nátěry střech velmi pečlivě vybíráme technologický postup všech zamýšlených aplikací a celou akci za účasti zákazníka dopodrobna naplánujeme. Je nutné si uvědomit, že ne každá aplikace a ne každý materiál je pro váš dům zcela vhodný.
  • Na odborné úrovni navrhneme efektivní řešení sami. V případech, kdy ani naše snaha a letité zkušenosti nevejdou k jednoznačnému řešení voláme technika specialistu, který dokáže vždy určit diagnozu a řešení daného problému.
  • U všech nátěrů střech i fasád poskytujeme prodlouženou záruční lhůtu. Zajistíme lešení, montážní věž či vysokozdvižnou plošinu. Rovněž v naší nabídce nechybí zkušený horolezec provádějící veškeré výškové práce z lana

Co je dobré vědět

  • Pro dokonalou a bezchybnou aplikaci nátěrových hmot, ať už jde o nátěr střechy či nátěr fasády vždy platí pravidlo dobře připraveného podkladu. Toto pravidlo je jistou k úspěchu.
  • Pro nátěry fasád zde máme celou řadu penetračních přípravků sjednocujících charakteristické vlastnosti původního povrchu fasády.
  • V mnoha případech provádíme i tlakové mytí fasády.
  • U nátěrů střech, jde vždy o precizní tlakové mytí. Aplikace konečné nátěrové hmoty technikou (průmyslové stříkání za vysokého tlaku 210 bar) je samozřejmě obrovskou výhodou.
  • Vhodný výběr konečného materiálu je samozřejmostí.

Potřebujete poradit?

Realizace

Malá ukázka realizace prací nátěrů fasád a střech.

Jaké barvy používáme

Pro nátěry v exteriérech dnes existuje celá řada skvělých materiálů. Pro nátěry fasád jsou tu hned tři základní možnosti – akrylátové, silikonové a silikátové nátěrové hmoty. Jsou tu i vápenné a také již tolik sledované barvy termoizolační. Všechny tyto materiály prokazují velice dlouhodobou životnost a díky obsaženým UV filtrům i stálobarevnost.

Nevíte kam dál?