Natěračské práce

Nátěry fasád a střech mají především ochrannou úlohu nemovitostí.
Pochopitelně je v dnešní době pokročilé stavební architektury nezbytné vkusné barevné sladění které jsme schopni navrhnout i zrealizovat.
Při nátěrech fasád nabízíme i funkční termo izolační materiály.

Postup před realizací

  • Před každou realizací tak důležitých nátěrů jakými jsou nátěry fasád a nátěry střech velmi pečlivě vybíráme technologický postup všech zamýšlených aplikací a celou akci za účasti zákazníka dopodrobna naplánujeme. Je nutné si uvědomit, že ne každá aplikace a ne každý materiál je pro váš dům zcela vhodný.
  • Na odborné úrovni navrhneme efektivní řešení sami. V případech, kdy ani naše snaha a letité zkušenosti nevedou k jednoznačnému řešení voláme technika specialistu, který dokáže vždy určit diagnozu a řešení daného problému.
  • U všech nátěrů střech i fasád poskytujeme prodlouženou záruční lhůtu. Zajistíme lešení, montážní věž či vysokozdvižnou plošinu. Rovněž v naší nabídce nechybí zkušený horolezec provádějící veškeré výškové práce z lana.

Co je dobré vědět

  • Pro dokonalou a bezchybnou aplikaci nátěrových hmot, ať už jde o nátěr střechy či nátěr fasády vždy platí pravidlo dobře připraveného podkladu. Toto pravidlo je jistou cestou k úspěchu.
  • Pro nátěry fasád zde máme celou řadu penetračních přípravků sjednocujících charakteristické  vlastnosti původního povrchu fasády.
  • Vmnoha případech provádíme i tlakové mytí fasády.
  • U nátěrů střech, jde vždy o precizní tlakové mytí. Aplikace konečné nátěrové hmoty airless  technikou (průmyslové stříkání za vysokého tlaku 210 bar) je samozřejmě obrovskou výhodou.
    Vhodný výběr konečného materiálu je samozřejmostí.

Potřebujete poradit?

vyplňte tento formulář

Ceník

Orientační ceník pro nátěry fasád a střech.

Realizace

Malá ukázka realizace prací nátěrů fasád a střech.

Jaké barvy používáme

Pro nátěry v exteriérech dnes existuje celá řada skvělých materiálů. Pro nátěry fasád jsou tu hned tři základní možnosti – akrylátové, silikonové a silikátové nátěrové hmoty. Jsou tu i vápenné a také již tolik sledované barvy termoizolační. Všechny tyto materiály prokazují velice dlouhodobou životnost a díky obsaženým UV filtrům i stálobarevnost.

Nevíte kam dál?