Malování pokojů

Nově i v lokalitě Brandýs nad Labem

Zajišťujeme malování pokojů s důrazem na kvalitu za příznivé ceny, spolehlivost a perfektní výsledek podle vašich představ. Vymalování provádí zkušení malíři s dlouholetou praxí v oboru. Zaměřujeme se na malování bytů, domů, kanceláří i dalších prostor zejména v lokalitách Praha 8, 9 a 10.

Výsledky naší práce

Potřebujete poradit?

vyplňte poptávkový formulář

Příprava povrchu pro malování pokojů

Důležitý je výsledek po vymalování pokojů či bytů anebo dokonce celého domu. Pro splnění očekávání a dlouhodobou spokojenost po malování daných prostor je nutné věnovat velkou pozornost samotné přípravě určeného povrchu pro malování.

Každý zákazník by si měl ujasnit, co od vymalování daných prostor očekává a jak dlouho má nová malba vydržet. Byt, kde se často kouří, vyžaduje důslednější pracovní postupy a profesionální barvy určené pro konkrétní povrchy.

Před samotnou novou malbou je zapotřebí daný povrch zdi či stropu pokoje dostatečně upravit. Staré klihové nesoudržné malby je nutno před vlastním malováním důkladně oškrabat určený povrch, penetrovat i vyrovnat případné nerovnosti. Větší nerovnosti povrchů se plošně vyrovnávají stěrkováním.

Malování pokojů levnými barvami může přijít draho

Od levnějších malířských barev nemůžete očekávat čistou perfektní bělost, otěru vzdornost či přilnavost. Použití levných malířských barev pro malování pokojů často přivádí do budoucna menší nebo větší problémy, neboť při příštím malování bude předešlá vrstva malby reagovat jako separátor a může docházet k olupování nové malby. Nehospodárné je rovněž pro malování pokojů použít velmi drahý pracovní materiál pro malíře pokojů.

Vhodné barvy a odstíny pro malování pokojů

Vyzkoušeli jsme mnoho výrobců barev a k běžnému malování pokojů, bytů, kanceláří či panelových nebo činžovních domů se nám velmi osvědčily malířské barvy značky ZERO. Barvy, které podle nás nabízí při srovnatelné ceně velmi dobré přilnavé, krycí a trvanlivé vlastnosti než ostatní značky. Cena dvou nátěrů včetně práce je nyní od 28 Kč/m2 bez úpravy povrchu. Zákazník si sám určí odstín barvy dle vzorníku barev, jenž se bude líbit nejvíce.

Dle přání zákazníka před malováním mícháme specifické odstíny přímo na místě. Pokud je vyžádán určitý odstín a sytost barvy, je nutné objednat namíchání požadovaného tónu u dodavatele.

Cena se řídí typem odstínu i sytosti. Příplatek u klasického dvoubarevného provedení je cca až 30 %, u sytých odstínů barvy i více. Vícebarevné provedení běžně zabírá více času. Je nutno danou barvu nechat schnout až do druhého dne (cca 18 hodin).

Ceny za malování pokojů

Pro přesné určení celkové ceny za malování pokojů je nutno určené prostory pro novou malbu vidět osobně a mít přesné rozměry (výška a délka daných místností, stav bytu či kanceláří nebo jiných malovaných prostor). Pro výpočet malované plochy nás kontaktujte. Nabídnutou cenu vždy dodržujeme.

Postup před realizací

  • Před samotným vymalováním pokojů vybereme ve spolupráci se zákazníkem jak nejvhodnější materiál pro výmalbu, tak i slušivé odstínové složení.
  • Pro nerozhodné a náročné zákazníky spolupracujeme s bytovými architekty kteří dokáží celkový zamýšlený výsledek přenést do takzvané vizualizace interiéru.
  • V takových případech se vždy jedná o prestižní výsledek

Co je dobré vědět

  • Při realizaci malířských prací vždy provedeme celkovou přípravu povrchu tak aby konečný výsledek po aplikaci byl co možná nejkrásnější.
  • Preferujeme barvy s hlubokým matem, protože hluboký mat dnešnímu modernímu interiéru nejvíce sluší.
  • Pro aplikaci tapet si sami připravíme podklad, stěny napenetrujeme popřípadě vytmelíme vhodnou stěrkou a dočista vybrousíme.
  • Konečným výsledkem je pak luxusní povrchová úprava celého bytu či domu.

Potřebujete poradit?

Vyplňte poptávkový formulář

Realizace

Vybrané reference malování pokojů, schodišť a dalších míst

Jaké barvy používám

Z velmi širokého spektra dnešních materiálů si samozřejmě velmi pečlivě vybírám. Vždy jde o konečný a nejvhodnější výsledek šitý na míru zákazníkovi a jeho nemovitosti.

Nevíte kam dál?