Nátěry fasád

Řešíte opravu a nátěr fasády? Tyto zednické a natěračské práce je dobré provést z lana coby výškovou práci. Firma Jan BOUDA provádí nátěry fasád spolu s drobnými opravami poškozených míst omítky pomocí horolezecké techniky bez potřeby lešení. Využití techniky pro výškové práce patří k cenově dostupnějším opravám bytových i nebytových velkých ploch.

Výškové práce při nátěrech nese jistou finanční úsporu jak za pronájmy lešení, tak úsporu času. Kvalita takovým postupem provedených oprav nátěrů je na stejné úrovni jako za použití lešení. Na zednické výškové nátěrové práce pomocí horolezecké techniky dáváme samozřejmě také standardní záruky.

Veškeré výškové natěračské práce, provádíme také z lešení, závěsných lávek či ze země.

K běžným nátěrům a opravám fasád provádíme tyto práce:

  • odstranění uvolněných částí omítek
  • umytí fasády za pomoci tlakové vody
  • ošetření poškozených částí dané fasády jako např. zakrytí a fixace zdiva, sanace vlhkého zdiva a reprofilace poškozených říms atd.
  • natažení omítek
  • nátěr či nástřik fasád
  • opravy a nátěry klempířských součástí budov

Používáme profesionální certifikované materiály

Pro zednické práce používáme profesionální certifikované materiály či technologie značek Austis, IPM, DPC Systems, MUREXIN. Takové materiály a omítkoviny mají perfektní aplikační vlastnosti jako je např. přilnavost či zpracovatelnost a samozřejmě delší životnost oproti ostatním.

Při nátěrech a natěračských pracích využíváme běžné způsoby nanášení barev pro omítky. V současné době využíváme technologii Airless, což je bezvzduchový nástřik. Zařízení pro airless nástřik totiž nabízí snadný ekonomický postup nanesení nátěru bez nutnosti použití vzduchových kompresorů. Takový postup také významně šetří čas a finanční náklady. Technologie: Airless – bezvzduchový nástřik.

Vysokotlaká zařízení jsou vývojovým stupněm pro aplikace nátěrových hmot.

Takováto technologie je vhodná pro malování nových nebo rekonstruovaných objektů vzhledem k výkonu je daleko rychlejší, efektivnější a proto nám dovoluje provádět profesionální práci ve velice krátkém termínu za navíc nižší finanční ceny.