O mně

Působíme na trhu již od roku 1991

Firma Jan Bouda – www.malir-lakyrnik.cz působí na našem trhu již od roku 1991. Jedná se o fyzickou osobu podnikající na základě živnostenského listu. Původně jsme se soustředili pouze na lakýrnické a malířské práce. Začínali jsme prováděním lakýrnických prací pro občanský sektor, kde jsme se postupem času propracovali ke školství, bytová družstva a městské části.

Upřednostňujeme kvalitu před rychlostí

Zrealizovali jsme na tisíce zakázek různých rozsahů a v průběhu naší existence jsme ke spokojenosti našich zákazníků značně rozšířili rozsah poskytovaných služeb. Personál naší firmy je složen z pracovníků, kteří jsou pravidelně proškolováni a v trendu doby si prohlubují svou kvalifikaci. Současné moderní materiály, technologie a naše dlouho dobé zkušenosti nám umožňují aplikovat nátěrové hmoty na jakýkoliv druh podkladu. Disponujeme nejmodernějším vybavením a zařízením, které neustále obnovujeme a rozšiřujeme.

Díky naším kvalitním pracovníkům, dodavatelům a slevám na materiálech je naše firma schopna udržet ceny na velmi nízké úrovni bez dopadu na odbornost a kvalitu provedené práce. Všichni pracovníci, kteří se podílejí za realizaci zakázek, jsou odborníci s dlouholetými zkušenostmi, výučním listem v oboru malíř-lakýrník s několikaletou praxí.

V současné době firma nabízí tyto práce a služby

  • malířské práce (penetrace a vymalování obytných i administrativních prostor, sklepů atd.)
  • lakýrnické práce (lakování dveří, schodů, plotů, podlah atd.)
  • natěračské a fasádní práce (nátěry fasád, nátěry konstrukcí, plotů, mostů atd.)
  • povrchové úpravy (úpravy fasád domů, administrativních budov, a ostatních objektů)
  • drobné zednické práce